Orange Warsaw Festival

Co roku z początkiem czerwca na warszawskim torze wyścigów konnych Warszawa-Służewiec odbywa się niesamowity festiwal, na którym goszczą gwiazdy najwyższego formatu. Orange Warsaw Festiwal jest ..
WIĘCEJ

Tauron Life Festival Oświęcim

Tauron Life Festiwal Oświęcim łączy w sobie kilka aspektów życia kulturalnego. Oprócz sceny muzycznej, na której występują artyści zarówno bardziej jak i mniej znani, na uczestników czeka szereg atrak..
WIĘCEJ

Open’er Festival

Wakacje obfitują w festiwale muzyczne – kolejny raz rozpoczną się znanym już na cały świat eventem. Na początku lipca, jak co roku, fani muzyki, zabawy i jeszcze większej ilości muzyki przyjadą do Gdy..
WIĘCEJ

Audioriver

Skoro dobrze można rozpocząć miesiąc to warto równie dobrze go zakończyć – pod koniec lipca w Płocku na malowniczej plaży nad Wisłą co roku organizowany jest festiwal Audioriver. Pierwszy event pod tą..
WIĘCEJ

Festiwal Legend Rocka

Dolina Charlotty, gdzie odbywa się Festiwal Legend Rocka to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na muzycznej mapie Polski i Europy. To właśnie tam każdy fan rocka co roku pod koniec lipca znajd..
WIĘCEJ

Pol’And’Rock Festival

Elektryzujące koncerty, atmosfera, której nie da się opisać słowami, ogromna przestrzeń wypełniona muzyką i pozytywnymi ludźmi to właśnie jest Pol’And’Rock. Festiwal znany wcześniej jako Przystanek Wo..
WIĘCEJ

Off Festival

Co roku na początku sierpnia w Katowicach fani muzyki alternatywnej mają swoje wyjątkowe święto. Ciekawe muzyczne eksperymenty z pogranicza rocka, elektroniki, rapu i jazzu mieszają się w magnetyczne ..
WIĘCEJ

Kraków Live Festival

Kraków Live Festival znany wcześniej jak  to świetna impreza, na której podczas każdej edycji goszczą wielkie gwiazdy światowej muzyki. Co roku w Krakowie na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego fani z ..
WIĘCEJ

Colours of Ostrava 2019

Colours of Ostrava to międzynarodowy festiwal, którego uczestnicy mogą zobaczyć artystów z różnych gatunków muzycznych. Odbywa się w czeskiej Ostrawie od 2002 roku. Początkowo koncerty były grane na s..
WIĘCEJ

Tomorrowland

Belgia + Bajka + Muzyka to trzy elementy składowe na prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny i najbardziej zaczarowany festiwal muzyki elektronicznej na całym świecie. Bilety na ten event rozchodzą s..
WIĘCEJ

Lollapalooza

Globalny festiwal organizowany już prawie 30 lat! Forma Lollapaloozy na przestrzeni tych trzech dekadach ulegała zmianom kilkukrotnie, obecnie jest to dwudniowe święto muzyki każdego rodzaju. Pomysłod..
WIĘCEJ

Ostróda Reggae Festival

Ostróda Reggae Festival to niesamowity festiwal celebrujący nie tylko muzykę ale i kulturę wywodzącą się z Jamajki. Przez cztery lipcowe dni w Ostródzie na Mazurach fani muzyki Reggae co roku mają sza..
WIĘCEJ

Hip-hop Kemp

Hip-hop Kemp jak sama nazwa wskazuje jest festiwalem koncentrującym się na kulturze hip-hopu. Każdego roku w czerwcu przez trzy dni na na terenie lotniska w czeskim Hradec zbiera się elita wykonawców ..
WIĘCEJ
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    [ROZUMIEM]