Orange Warsaw Festival


Co roku z początkiem czerwca na warszawskim torze wyścigów konnych Warszawa-Służewiec odbywa się niesamowity festiwal, na którym goszczą gwiazdy najwyższego formatu. Orange Warsaw Festiwal jest jednym z największych tego typu w Europie Środkowej. Pierwszy festiwal został zorganizowany w 2008 roku i od tego czasu wystąpiło na nim ponad 60 artystów. Jego popularność potwierdzają rzesze fanów przyjeżdżających z całej Europy na wyjątkowe widowisko. Festiwal był organizowany także na placu Defilad, Stadionie Narodowym czy Pepsi Arena - stadionie stołecznego klubu Legii Warszawa.

 

Podczas tego niezwykłego wydarzenia muzycznego każdy znajdzie coś dla siebie. Przeplatają się tu nie tylko światowej klasy artyści jak Kings Of Leon, Martin Garrix, Imagine Dragons,  Dua Lipa, Sam Smith, Axwell ^ Ingrosso, ale także doskonale znani polscy wykonawcy – O.S.T.R, Taco Hemingway czy Mela Koteluk. Żadne słowa nie są w stanie oddać emocji podczas piosenek wykonywanych wspólnie przez tysiące gardeł w trakcie występów muzycznych idoli. Jeden z największych polskich festiwali zaprasza na kolejne edycje. Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć!

 

 

To co wyróżnia Orange Warsaw Festiwal na tle innych festiwali to jest bezgotówkowy system płatności. Oprócz “tradycyjnej” płatności kartą można także płacić telefonem komórkowym lub specjalnie do tego przygotowaną opaską. Festiwal stawia również na promowanie ekologii. W trakcie eventu uczestnicy mogą oddać stare, nieużywane już telefony komórkowe oraz piją napoje tylko z kubków, które są wielokrotnego użytku. Dodatkowo, aby ograniczyć liczbę śmieci do ceny pierwszego napoju jest naliczana kaucja (6zł), która jest zwracana po oddaniu kubka. Kolejnym elementem, który wyróżnia festiwal na tle innych jest strefa dla dzieci, gdzie mogą przebywać pod opieką animatorów podczas koncertów. Orange Warsaw Festiwal udowadnia, że nie tylko pod względem muzycznym wkracza do czołówki europejskich festiwali. Jest to muzyczne wydarzenie na miarę XXI wieku.

POWRÓT
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    [ROZUMIEM]