Festiwal Legend Rocka

Dolina Charlotty, gdzie odbywa się Festiwal Legend Rocka to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na muzycznej mapie Polski i Europy. To właśnie tam każdy fan rocka co roku pod koniec lipca znajdzie coś dla siebie. Koncerty odbywają się w amfiteatrze będącego częścią kompleksu hotelowego Dolina Charlotty położonego niedaleko Słupska. W 2019r. odbędzie się już 13 edycja Festiwalu Legend Rocka. Znany już jest pierwszy wykonawca a będzie nim grupa rockowa Foreigner mająca na swoim koncie dziesięć albumów o statusie platynowych płyt z łączną liczbą 80 milionów sprzedanych egzemplarzy.

 

 

 

Pierwszy Festiwal Legend Rocka powstał na bazie letniej imprezy pod nazwą “Święto Legendy”. Podczas poprzednich edycji amfiteatr w Dolinie Charlotty gościł między innymi: Roberta Planta, Boba Dylana, Carlosa Santanę, Zespół ZZ TOP, Alice Coopera oraz Deep Purple.

POWRÓT
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    [ROZUMIEM]