Tomorrowland

Belgia + Bajka + Muzyka to trzy elementy składowe na prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny i najbardziej zaczarowany festiwal muzyki elektronicznej na całym świecie. Bilety na ten event rozchodzą się (dosłownie!) w ciągu kilku minut od momentu wypuszczenia ich do sprzedaży. Tomorrowland to Kraina Jutra, kraina przyszłości z marzeń - motyle, wróżki, elfy i inne bajkowe postacie zabierają uczestników w wyimaginowany perfekcyjny świat wypełniony muzyką i pozytywnymi emocjami.

 

 

 

 

Magicznego świata euforii i muzyki można doświadczyć w aż dwa weekendy lipca każdego roku podczas letniej edycji, a od tego roku także w jeden niezwykły zimowy weekend. Popularność festiwalu sprawiła, że doczekał się on swojej zimowej edycji w francuskiej miejscowości Alpe d’Huez. Każdy festiwal Tomorrowland to inny „rozdział” księgi. Pierwsza zimowa opowieść o tytule “The Hymn Of The Frozen Lotus” została napisana w pewien zimowy marcowy weekend 2019r. Wtedy to mała wioska położona wysoko w alpejskich górach zamieniła się w lodową krainę muzyki.

 

Podczas poprzednich edycji w Belgii wystąpili czołowi artyści muzyki elektronicznej z całego świata tacy jak Armin van Buuren, Dimitri Vegas, Martin Garrix, Steve Aoki, Lost Frequencies, Axwell & Ingrosso, Hardwell, Netsky czy Nicky Romero. Każdy festiwal Tomorrowland to kombinacja wręcz nierealnych przeżyć zarówno muzycznych jak i wizualnych - magiczna gra świateł, bajeczne aranżacje całego miasteczka festiwalowego, pokazy sztucznych ogni każdemu zapewnią każdemu uczestnikowi niezapomniane doznania. Magicznego świata euforii i muzyki można doświadczyć w aż dwa weekedny lipca każdego roku podczas letniego festiwalu, a od 2019 roku także w zimowy marcowy weekend.

 

POWRÓT
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    [ROZUMIEM]